Survivor Merve Aydın Giyim TarzıSurvivor Merve Aydın Giyim Tarzı
14 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.450 kez okundu.

Sahaların hızlı atleti Merve Aydın’ı birçok kişi survivor sayesinde tanıdı. Maraton koşucusu olup Türkiye’ye birçok ödül kazandırmış olan Merve Aydın yaptığı bir koşunun ortalarında ayak bileğinden yaralanmasına rağmen durmadan yarışa devam etmiş ve çektiği acıya rağmen yarışı tamamlamıştır. Ünlü sporcu şuanda survivor all star adasında final için büyük mücadele vermektedir.

 

Herkes Elendi O Kaldı

Mücadelenin canlı örneği olan Merve Aydın survivor all star adasında ünlüler takımında yarışmakta. Ünlüler takımının en dişli en azimli yarışmacısı olan Merve Aydın şimdilerde yalnız mücadelesine devam etmekte çünkü takımındaki herkes bir bir elendi.

Hırslı yarışmacı şuanda 25 yaşındadır.

 Survivor Merve Aydın Giyim Tarzı - www.modatarz.net -5

Adanın Pembişi Merve Aydın

Survivor adasında pembenin en çok yakıştığı kız olan Merve Aydın yarışmanın başından bu yana koşucu oluşunu temsil eden Rio Merve t-shirtünü giymekte. Adada sporcu kimliği ile şık duruşunu sergileyen Merve Aydın hayranları tarafından beğeni ile takip edilmekte.

Survivor Merve Aydın Giyim Tarzı - www.modatarz.net -1

Merve Aydın’ın Günlük Hayattaki Tarzı

Merve Aydın günlük hayatında adanın ve sporcu kimliğinin aksine çok şık giyinen bir hanımefendi. Klasik bir tarzı olan ve sade şıklığı seven Merve Aydın genel olarak minimal takılar kullanıyor.

Şık kombinleri için genellikle elbise modellerini tercih eden Merve Aydın topuklu ayakkabıları giymeyi de çok seviyor.

Pantolon modellerinde de seçimlerini bol paça İspanyol pantolonlardan yana yapan Merve Aydın vücut şekline uygun giyinmeyi biliyor ve her daim şık görüntüsü ile dikkat çekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git