Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim TarzıNur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı
6 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 11.374 kez okundu.

Ünlü modacılar arasında yer alan ve farklı kıyafet tercihleri ile birlikte tüm gençleri kendisine hayran bırakan Nur Yerlitaş giyim tarzı sadece kendisine özel olduğu için bambaşka bir tarzı vardır, diyebiliriz. Genel olarak sıradan diyebileceğiniz bir kıyafeti bile bir şal ya da bir kolye birlikte oldukça gösterişli sunabilecek kadar zevkli bir kişidir. Genelde bol ve siyah elbiseler tercih etse bile elbiselerin yanında kullandığı aksesuarlar her zaman dikkat çekecek kadar renklidir.

Başkalarının cesaret edemeyeceği aksesuarları ve takıları büyük bir cesaret ile taşımaktadır. Nur Yerlitaş giyim tarzı denildiği zaman akla tercih ettiği büyük yüzükler ve kolyeler gelmektedir. El bakımına son derece dikkat eden ve çok zarif ellere sahip olan modacı genel olarak dikkat çekici yüzükler arasından tercihler yapmaktadır. Dantel detayı ile süslenen siyah elbiseler ve tunikler tercih etmektedir.

Ancak tamamen siyahlar içerisinde görmek de pek mümkün değildir. Mutlaka renkli ve desenli dikkat çekecek bir ceket ya da bambaşka renkleri barındıran bir flar tercih etmektedir. Nur Yerlitaş giyim tarzı tam olarak belirgin olan ünlüler arasındadır. Aksesuar tercihlerinde son derece cömert olan ve aynı zamanda koyu renkleri tercih eden bir kişidir. Ancak son zamanlarda mavi ve tonları gibi farklı renklerde kombinler ile karşımıza çıkmaktadır. Kombinleri nasıl yapıyor ise her zaman kendisine yakıştırmayı başaran nadir ünlüler arasındadır, diyebiliriz.

 

Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -01 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -02 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -03 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -04 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -05 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -06 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -07 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -08 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -09 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -10 Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı - www.modatarz.net -11

Etiketler:

Nur Yerlitaş (Nurella) Giyim Tarzı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Sevgi diyor ki:

  hastayım bu kadına poz kesmelerine ahaha

Sayfa başına git