İvana Sert Giyim Tarzı ve Stiliİvana Sert Giyim Tarzı ve Stili
27 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 4.035 kez okundu.

Modayı en yakından takip eden ve aynı zamanda modaya en uygun şekilde giyinen ünlülerden bir tanesi İnava Sert! Asla abartı bir giyim tarzına sahip değil ve her zaman uyumlu renkleri kullanıyor. Genel olarak vücudunu saran ve gösteren kıyafetler arasından tercihler yapıyor. İvana Sert giyim tarzı denildiği zaman aklımıza her zaman elbiseler geliyor. Genel olarak elbise tercih ederken sürekli uyumlu ayakkabılar giyiyor.

Gösterişten uzak ve her zaman sade bir şıklık tercih ediyor. Aksesuar tercihlerine baktığımız zaman da kıyafet ile uyumlu olduğunu görebiliyoruz. Genelde İvana Sert giyim tarzı incelemesi yaptığımız zaman seçilen parçalardan sadece bir tanesinin yıldız olduğunu görebiliyoruz. Seçtiği kıyafet, aksesuar ve ayakkabı tercihlerinden sadece bir tanesi dikkatleri çekecek kadar gösterişli oluyor. Diğer parçaları daha sönük tercih ediyor.

Renk tercihlerine baktığımız zaman genelde siyah ve krem renkleri kullandığını söyleyebiliriz. Ancak yine de kırmızı gibi cesaret isteyen renkler arasından da tercih yapıyor. İvana Sert giyim tarzı olarak her zaman yenilikçi kıyafetler arasından tercihler yapıyor. Düz bir elbise tercih ettiği zaman ise derin bir yırtmaç ile birlikte elbiseyi kullanıyor. Dekolte olarak da asla her bölümde dekolteye yer vermiyor. Elbise ya da seçilen parçalarda sadece tek dekolte kullanmayı tercih ediyor. Bu da elbette ki sade bir şıklık elde etmesini sağlıyor. Abartıdan uzak ancak son derece şık bir giyim tarzı benimsiyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git