İlkbahar Modası Spor Kombin Önerileriİlkbahar Modası Spor Kombin Önerileri
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.057 kez okundu.

 

 

2016 İlkbahar Modası Spor İçin Kombin Önerileri

Özellikle son yıllarda bayanlar pilates, tenis, koşu, yüzme gibi, sporun birçok branşı ile ilgilenmektedir. Uzman olarak yapılmasa dahi, sağlıklı yaşam için yapılan spor, bayanların formunu koruması için gereklidir. Spor salonlarında veya açık havada sabah ve akşam saatlerinde spor yapan bayanlar, likralı kumaşlardan yapılmış eşofman takımları, uzun veya diz altı taytlar, esnek şortlar tercih etmektedir. Spor yaparken tercih edilen giysilerin pamuklu kumaşlardan yapılması, sıcak tutması ve teri çekmesi açısından önemlidir. 2015 ilkbahar modasında renkler kullanılarak oluşturulan spor kıyafeti alternatifleri oldukça fazla.

Eşofman Takımları

Alt ve üst aynı renk olan eşofmanların yanı sıra, farklı renk eşofman takımları bulmakta mümkündür. Esnek kumaşlardan yapılmış eşofman takımları spor yaparken rahatlık sağlayacaktır.

Taytlar

2016 ilkbahar kreasyonlarında, değişik renk ve uzunlukta taytlar bulmak mümkündür. Üzerine giyilen penye bluz ve uygun renkteki spor ayakkabılar ile güzel bir spor kombini oluşturulabilir. Soğuk havalarda ise; kapüşonlu yelekler ve binici şapkaları ile kombinlenebilir.

ilkbahar-yaz-spor-kombinler-modatarz-net

Şortlar

İlkbaharda hava sıcaklıkları sürekli değişkendir. Kapalı ortamlarda, her mevsim kullanılabilen şortlar, açık havada yapılan spor branşlarında, güneşli günlerde tercih edilebilir. Üzerine yine pamuklu kumaştan yapılan penye bluzlar ve uygun renkteki spor ayakkabılar ile oldukça şık bir spor kıyafeti olacaktır.

Sporcu Mayoları

Yüzme sporu ile ilgilenen bayanların kullandığı sporcu mayolarını, bu yıl daha canlı renklerde göreceğiz. Sezonda öne çıkan neon renklerdeki mayolar ile havuzdan çıkınca kullanılan uygun renkteki eşofman takımları güzel bir kombin oluşturacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git