Yaz Modası Bikini ModelleriYaz Modası Bikini Modelleri
3 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 974 kez okundu.

Yaz aylarının gelmesi ile yüzme sezonu da açıldı. Havuz kenarları ve sahillerde şıklık etkisini devam ettirmek ve trend görünmek isteyen hanımlar için bikini modellerini araştırdık.  yaz modasının nabzını tutan bu yazı ile bikini seçimleriniz için rehber niteliğinde.

 Yüzme Trendleri İçin Yenilikçi Tasarımlar

Her yıl yaz aylarında mutlaka tercih edilen bikini modelleri bulunmakta. Ancak bu yaz tasarımcılar çizgileri daha çok aşıyor ve inanılmaz tasarımları hanımlar ile buluşturuyor.

Pantolon ve şortlardaki yüksek bel modasını bikinilere taşıyarak ilk çılgın hamleyi yapan tasarımcılar onlarca çeşit orijinal bikini tasarımını piyasaya sundu bile.

 

Kadınsı Görünümü Destekleyen Tasarımlar

İç çamaşırı rahatlığında ve iddialı şıklıkta görünümü olan bikini tasarımları kapış kapış satılıyor.  yaz aylarında her vitrinde gördüğümüz eşi benzeri olmayan tasarımlar ile havuz kenarları ve sahiller defile havasına bürüneceğe benziyor.

Transparan detaylar, fırfırlar, ince ip detaylar ile kadınsı görünümü destekleyen bikini tasarımları hanımların vücut hatlarının altını çizerek kışkırtıcı bir şıklığa bürünmelerini sağlıyor.

bikini-modelleri-modatarz-1

Rahat Görüntüye Rahat Tasarımlı Bikiniler

yazı için bikini koleksiyonlarında her daim sportif görünümü seçen hanımları da unutmayan tasarımcılar harika sportif bikinileri sizlerle buluşturuyor.

Grafik baskı desenler ile safari, hayvan ve yiyecek baskılarının yapıldığı sportif bikiniler dikkat çekici çizgilere sahip.

Yüzme esnasında rahatını bozmadan sporunu yapmak ama bir yandan da trend görünmek isteyen hanımlar bu bikini tasarımları sayesinde istedikleri görünüme kolayca kavuşuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git