2015 Yaz Modası Beyaz Şifon Gömlek Modelleri2015 Yaz Modası Beyaz Şifon Gömlek Modelleri
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.365 kez okundu.

Yaz sıcaklarında çalışan hanımların en fazla tercih ettiği kıyafetler şifon gömlekler. Şifon gömlekler çok ince yapıda oldukları ve gömleğin en şık hali olduğundan hanımların vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.

 

Yaz Sıcaklarında Gömlek Giymenin Kolay Yolu

Özellikle çalışan hanımlar iş ortamlarında resmi kıyafetler giymek durumunda kalıyorlar. Resmi kıyafetlerin sıkıcılığını yok etmek için de arayışa giriyorlar. Özellikle yaz aylarında resmi kıyafet kombinleri daha fazla terleterek işkence haline gelebiliyor. Böyle durumlarda hanımların imdadına şifon gömlekler yetişiyor.

Şifon gömlekler ince yapıları sayesinde yaz sıcaklarında ferah giyim imkânı sunarken, şıklıkta da zirveyi oynuyor.

2015 Yaz Modası Beyaz Şifon Gömlek Modelleri - www.modatarz.net -14

Şifon Gömleklerin Cazibesi

2015 yaz aylarında tüm vitrinlerde görmeye başladığımız şifon gömleklerin birçok modeline ve rengine rastlamak mümkün. Transparan yapıları sayesinde şık görünüme bir de çekicilik ekleyen şifon gömlekler hanımlar için vazgeçilmez bir parça haline geliyor.

 

Şifon Gömleklerde En Çok Beyaz Renk Seviliyor

2015 Yaz Modası Beyaz Şifon Gömlek Modelleri - www.modatarz.net -7

2015 yaz sezonuna damgasını vuran şifon gömleklerde en çok beyaz şifon gömlekler beğenildi. Hanımların tüm kıyafetlerine uydurabildikleri için seçtiklerini söyledikleri beyaz şifon gömlekler kombinler için en kullanışlı parça oluyor.

Beyaz şifon gömlekler kobinler için renk uyumunun kolay yakalanmasını sağlamasının yanı sıra, güneş ışınlarını yansıttığı için de serin bir kıyafet seçeneği oluyor. Uzmanların yaptığı araştırmalara göre açık renkli kıyafetler ve özellikle de beyaz renkli kıyafetler yaz aylarında en serin kıyafet seçeneği.

Hem şık ve cazibeli görüntü vermesi hem de serin kalmayı sağlaması yönüyle 2015 yaz aylarında en vazgeçilmez şıklık parçası beyaz şifon gömlek modelleri oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git