2015 Kış Modası Kadın Leopar Mont Modelleri2015 Kış Modası Kadın Leopar Mont Modelleri
12 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.869 kez okundu.

Leopar kumaş, kullanım bakımından aslında çok zor bir kumaş türüdür. Çünkü her renkle uyum sağlayamaz ve renk dengesini ayarlamak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu yüzden bu alanda uzman kişilerin tavsiyelerine göz atmak faydalı olacaktır. Özellikle kış modası mont modelleri seçilirken, leopar montu alacak kişilerin bazı noktalar üzerinde dikkatle durması gerekir.

Kısa Leopar Mont Modelleri

2015 Kış Modası Kadın Leopar Mont Modelleri - www.modatarz.net39

Kısa leopar mont modellerinin kullanımı oldukça basittir. Bu kullanımda ayakkabı ve çanta aynı renkte olurken pantolon ya da etek farklı renkte seçilebilir. Desensiz, düz bir renkte seçilen bu parçaların birbiri ile uyumlu olması halinde kısa leopar mont kombinin tamamlayıcısı olacaktır. Leopar modellerinde her zaman kırmızı renkte oje ve ruj tavsiye edildiğini de unutmamak gerekir. Özellikle rujun mat görünüme sahip olması da seksi bir görüntü için gerekli olacaktır.

Uzun Leopar Mont Modelleri

2015 Kış Modası Kadın Leopar Mont Modelleri - www.modatarz.net20

Uzun leopar mont modelleri kısa olanlarına göre daha sıkıntılı kombinlenebilir. Bunun nedeni dizlere kadar inen leopar montun gözü yorabileceği endişesidir. Bu durumlar ayakkabı, çanta ve pantolonun siyah seçilmesi görüntü dengesi için önemlidir. Makyajda yine kırmızı ruju ve ojeyi eksiltmeden bu kombini tamamlayabilirsiniz. Eğer takı takmak isterseniz ve bu takı montun üzerinden görünüyorsa, takının da siyah seçilmesi gerekir. İç taraftaki kazak ya da bluz, açık renkte ve düz desende olmalıdır.

2015 Kış Modası Kadın Leopar Mont Modelleri - www.modatarz.net29

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git