2015 Kış Modası Asimetrik Hırka Modelleri2015 Kış Modası Asimetrik Hırka Modelleri
5 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.495 kez okundu.

Hırkalar, kış aylarında soğuğun etkisini birazda olsun kırmak için giyilen kıyafetlerdir. Genelde önü açık, fermuarlı, düğmeli ya da bağlamalı olan hırkaların en çok kullanıldığı dönem tahmin edileceği gibi sonbahardır. Sonbahardan kalan bir alışkanlıkla 2015 sonbahar modasına da katılan hırkalar bu sene en çok asimetrik kesim modelleri ile dikkat çekecektir. Asimetrik kesim hırka, alt kısımları aynı oranda düzenlenmeyen hırka demektir. Salaş giyimde en çok kullanılan asimetrik kesimler 2015 kış modasıyla tüm giyim tarzlarına uygun olacak şekilde kombinlerde kullanılmıştır. Asimetrik kesim hırkaların kendinden gelen havası da giyen kişinin tüm dikkatli bakışları üzerine toplaması için yeterli olacaktır.

2015 Kışının Asimetrik Hırkaları

  • Kış aylarında tayt ve asimetrik hırka uyumunu yakalamak için siyah bir tayt giyin. Üzerine kış aylarına uygun ama ince bir beyaz tişört seçin. Tişörtünüzün çok bol olmaması, bedeninizi sarması önemlidir. Sonrasında ise gri renkte kalça hizasında seçilen asimetrik hırkanızla kombini tamamlayın. Ayakkabı olarak düztaban diz üstü bir çizme giymeniz önerilmektedir.
  • Kot pantolon giymeyi sevenlerdenseniz koyu renk slim bir kot pantolon seçin. Üzerine siyah ya da beyaz bir askılı badi giyerek badiyi pantolonun içerisine koyun. Son olarak da yine gri ya da hardal sarısı renkte seçeceğiniz kalça altı hizada bir asimetrik kesim hırka ile kombini tamamlayın. Ayakkabı olarak siyah bir kovboy botu giyilebilir.

2015 Kış Modası Asimetrik Hırka Modelleri  - www.modatarz.net -19 2015 Kış Modası Asimetrik Hırka Modelleri  - www.modatarz.net -15

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git