2015 Keten Mini Etek Modelleri2015  Keten Mini Etek Modelleri
28 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.399 kez okundu.

Alışverişe çıkıldığında kadınların her zaman aklını çelen kıyafet modellerinden biri de mini eteklerdir. Mini eteklerin kadınlar tarafından bu denli sevilmesinin en büyük sebebi çekici görünmelerini sağlamalarıdır.

 

2015 Yazında Mini Etekler

2015 yaz aylarında vitrinlerden eksik olmayan kıyafetler arasında mini etekler yer alıyor. Mini eteklerin 2015 yaz modasına bu denli etkili olması kadınlar tarafından çok sevildi. Çünkü kadınlar kendilerini mini eteklerin içinde daha güzel hissediyorlar ve mini etek giymeye bayılıyorlar.

2015  Keten Mini Etek Modelleri - www.modatarz.net -19

Mini Eteklerle Yaz Daha Dinamik

Mini etek giyen kadınlar arasında yapılan ankette neden mini etek tercih ettikleri soruldu ve ortak cevap mini eteğin kendilerini daha çekici ve dinamik hissettirmesi olduğu idi. Bu kadar sevilen mini etek modelleri için de 2015 yazında desen ve kumaş çeşitliliği arasında kaybolmamak içten değil.

2015 yaz modasında hızla yayılan mini etek çılgınlığı ile saten, penye, keten, pamuklu gibi birçok kumaş türünde rengârenk etekler tasarlandı ve vitrinlerde yerini aldı.

2015 yaz aylarının çok sıcak geçmesi ve yazın en rahat giyilebilen kumaş olması dolayısıyla da en çok keten mini etekler sevildi.

2015  Keten Mini Etek Modelleri - www.modatarz.net -13

2015  Keten Mini Etek Modelleri - www.modatarz.net -20

Keten Mini Etek Modelleri

Keten kumaşın rahatlığını mini etek modelleri ile buluşturan tasarımcılar kadınları tam kalbinden vurmuş oldu. Mini etek giymeyi seven hanımlar 2015 yazında da moda olan keten mini etekler ile rengârenk kombinler yapabiliyorlar.

En çok tercih edilen keten mini etek modelleri arasında;

  • Safari tarzı keten mini etekler
  • Etek ucu fırfırlı keten mini etekler
  • Önden düğmeli keten mini etekler
  • Kalem etek modelindeki keten mini etekler yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git