Silikon Kalça Nedir? Nasıl Kullanılır?Silikon Kalça Nedir? Nasıl Kullanılır?
25 Mart 2015 tarihinde eklendi, 1.749 kez okundu.

Her ne kadar gündemde olan genellikle kilolarından şikâyetçi kadınlar olsa da, kilo almaya çalışan pek çok kadın da bulunmaktadır. İdeal kilolarının altında olan kadınlar, bacak ve kalça bölümünün fazlasıyla ince olmasından dolayı çeşitli çözümler aramaktadırlar. İşte, tam bu noktada, çeşitli iç giyim markaları tarafından tasarlanmış ve silikon kalça adı ile bilinen iç çamaşırları üretmektedirler.

Silikon kalçalar, özellikle jean pantolonlar ve streç elbiselerle beraber oldukça şık bir görünümün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Basen ve kalça bölümünün daha dolgun durması, görünümün daha çekici bir hal almasında fazlasıyla etkilidir.

Silikon Kalça Nedir Nasıl Kullanılır - www.modatarz.net

Silikon Kalçalar Nasıl Kullanılır?

Silikon kalça, iç çamaşırı formunda bir üründür. Çamaşırın kalça bölümünde, cepler bulunur. Bu ceplerin içi ise; jel kıvamında bir silikon bulunmaktadır. Silikon kalça, normal çamaşır gibi giyilir; ancak üzerine farklı bir iç çamaşırı da giyilmektedir.

Genellikle, silikon kalçaların patlaması ile ilgili bir tedirginlik oluşmaktadır. Ürünler, direkt olarak delici ve yakıcı aletlerle temas etmezse, böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. Kişilerin ağırlığını rahatlıkla taşıyabileceği gibi, ağır darbelere karşı da dayanıklıdır. Ayrıca; kullanım sırasında kişiye herhangi bir rahatsızlık vermemektedir. İlk kullanım sırasında kişiler alışık olmadığı için garipsese de, kısa süre içerisinde alışma dönemi atlatılacak ve kendi vücutlarının bir parçası gibi hissedilmeye başlanacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git