Kadınlarda iç giyim ve nelere dikkat edilmeliKadınlarda iç giyim ve nelere dikkat edilmeli
20 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.921 kez okundu.

Sütyen seçimi kadınlarda iç giyim seçiminde ilk sırada yer alıyor. Sütyen alırken dikkat etmeniz gereken şey giydiğiniz zaman sizi rahat etmesi, sıkmamasıdır. Sütyen alırken beden ölçülerinizi iyi bilmeniz ve ölçüler doğrultusunda almanız gerekmektedir. Sütyen seçimini yaptınız fakat göğüsleriniz taşıyorsa sütyeniniz küçük gelmektedir, büyük bedenini alıp tekrar deneyiniz. Göğüsleriniz taşmaması gerekiyor. Unutmayınız ki sütyeni kullandıkça genişlediğini göreceksiniz o yüzden büyük, bol almak yerine dar almayı tercih ediniz. Özetle beğenerek hoşunuza giden bir sütyeni seçtiniz, göğüsleriniz taşmıyor ve sizi rahatsız etmiyorsa o sütyeni satın alabilirsiniz. Sütyenlerinizin dışarıdan belli olmamasını istiyorsanız bedeninize uygun, işlemesiz ve sade ürünleri seçiniz.
Külot seçimi de sütyen kadar önemlidir. Külot satın alırken rahat olmasına dikkat etmelisiniz, bol, ince ve kıyafetlerin üzerinden belli olmamalıdır. Üstelik ne kadar temiz olursanız olun her gün değiştirmeniz gerekmektedir aksi takdirde çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir.
Çorap seçimini de dikkatli yapmalısınız. Çekici ve hoş görünmeniz tamamen sizin elinizdedir, giydiğiniz vücut çorabı sizi olduğundan daha çekici ve hoş görünmenizi sağlar. Eteklerin altına giydiğinizde bacaklarınız olduğundan daha ince ve uzun gözükecektir.

Etiketler:

Kadınlarda iç giyim ve nelere dikkat edilmeli Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ilknur diyor ki:

    hımm güzel tavsiyeler 🙂

Sayfa başına git