Gece Makyajı Nasıl Olmalıdır?

Gece Makyajı Nasıl Olmalıdır?
18 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.325 kez okundu.

Gece makyajı bayanlar için çoğu zaman risk taşımaktadır. Çünkü burada dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. O nedenle tüm bunları bilerek hareket edebilmek son derece büyük bir önem taşır. Kadınlar için ilk olarak ten ve göz rengine en uygun olan renklerde makyaj ürünleri kullanmak son derece önemlidir. Aynı zamanda saç rengi de önem taşımaktadır. Giydiğiniz kıyafete uygun renklerde makyaj yapmak da son derece önemlidir.

Tabii ki de gece makyajı, gündüz makyajından daha koyu tercih edilmelidir. Ancak yine de burada asla hem ruj hem de aynı zamanda göz makyajı çok ağır tercih edilmemelidir. Çünkü koyu renkli olan ruj ve aynı zamanda koyu renk bir göz makyajı sizi oldukça ağır bir makyaj yapmış gibi gösterecektir. Koyu bir göz makyajı yapacak iseniz daha açık renklerde rujlar tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda gece makyajı yaparken sim detayına da yer verebilirsiniz. Allık seçiminiz gündüz makyajında tercih ettiğiniz allıktan bir ton koyu olmalıdır. Göz makyajını sadece kalem ile bitirmemeli ve kesinlikle far kullanmalısınız. Aynı zamanda dudaklarınız için bir dudak kalemi tercih ederek daha belirgin dudaklara sahip olabilirsiniz. Geceleri siyah ve tonlarında olan göz makyajı tercih edebileceğiniz en doğru renk olacaktır. Aynı zamanda elbette ki kıyafet tercihinize göre farklı renklere de bakabilirsiniz.Daha faydalı olması için videomuzu izleyerek Tülin Şahin’in gece makyajı önerisini izleyebilirsiniz.

 

 

18 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.325 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git