Askılı Gelinlik ModelleriAskılı Gelinlik Modelleri
17 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.394 kez okundu.

Kadınların en mutlu günleri olan düğünleri onlar için en güzel görünmek istedikleri gündür. Haliyle kendi tarzlarına uygun en güzel gelinliği seçmek isterler. Beğeneceğiniz en güzel askılı gelinlik modellerini bu yazıda sizler için bir araya getirdik.

Yaz Düğünlerinde Moda

Yaz düğünleri için modayı takip etmek hayli zor olabilmektedir. Modatarz.Net olarak bu yazımızda okuyucalarımıza en güzel askılı gelinlik modellerini araştırdık. Düğün günlerinde hayatlarının en güzel anlarını yaşamak isteyen hanımlar için en önemli detay gelinlikleridir. O günün konseptine ve kendi tarzlarına en yakın modeli seçmek için alışverişe çıktıklarında ise kafaları çok karışır. Düğün sezonu olarak da nitelendirilen yaz aylarındaki gelinlik modeli çeşitliliği ile başların dönmemesi imkânsız olmaktadır.

Askılı Gelinlik Modelleri

Tarza Uygun Gelinlik

Gelinlik tasarımcılarının, düğün günlerinde en güzel kadın olmayı arzulayan gelin adaylarına tavsiyeleri tarzlarına en yakın gelinliği seçmelerinden yanadır. Tarzlarına uygun gelinliği seçtiklerinde rahat hareket edecekleri ve kendileri olacakları için en güzel hallerinin ortaya çıkacağını düşündüklerini de eklemekteler.

Gelinlik seçiminde tarzınıza uygun model bulmak için askılı gelinlik modellerinin çeşitlerini inceleniz en kısa yol olacaktır. Her tarza ve zevke uygun modellerin olduğu askılı gelinlik modelleri askısız gelinlikleri elediğiniz için çok daha rahat seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Askili-Gelinlik-Modelleri-www.modatarz.net-101

 

Askılı Gelinlik Modelleri

Her tarza uygun gelinlik modellerinin bulunabildiği askılı gelinlik modellerinden tasarlanmış olanların arasında;

  • Düşük omuzlu tasarlanmış askılı gelinlik modelleri
  • Kare yaka askılı gelinlik modelleri
  • Kabarık etekli askılı gelinlik modelleri
  • Tek omuz askılı gelinlik modelleri
  • Transparan dantel askılı gelinlik modelleri yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git