2015 Yaz Modası En Şık Gelinlik Modelleri2015 Yaz Modası En Şık Gelinlik Modelleri
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.835 kez okundu.

Kadınlar için en özel gün olan düğünler hazırlık aşamasında hayli yorucu geçmektedir. Hem organizasyon ve davetlilerin ayarlanması hem de gelinlik seçimi konusunda tüm kadınlar bir hayli zorluk yaşamaktadır.

 

2015 Yazında Düğünler

2015  straplez gelinlik Modelleri - modatarz.net - 3

Her yaz olduğu gibi 2015 yazında da moda dünyasını en çok etkileyen durum düğünlerin başlamış olması. Yaz aylarının yağmursuz çamursuz geçmesi sebebi ile düğün organizasyonları için en çok tercih edilen tarihler yaz ayları olmaktadır. Hal böyle olunca düğün sektörüne hizmet veren pazarlar yaz aylarında canlanmaktadır.

Canlanan bu pazarın en başında da gelinlikçiler gelmektedir. Birbiri ardına sıralanan düğünler arasında en güzel ve özgün gelin olmak isteyen, başkasının tarzını tekrar etmek istemeyen hanımlar en şık gelinlik arayışına girmektedir. Bu durum da gelinlik tasarımcılarının daha özgün ve iddialı modeller tasarlamasını sağlamaktadır.

 

2015 Gelinlik Modelleri

2015  mini gelinlik Modelleri - modatarz.net -

2015 yazı için tasarlanmış olan gelinlik modellerinde geçmişe dönüş sinyalleri veren modeller görülmektedir. Günlük kıyafet koleksiyonları için de ortalığı kasıp kavuran vintage modası gelinlik modelleri üzerinde de etkisini göstermektedir. Bol dantel detaylarının kullanıldığı vintage gelinlikler romantik görüntüyü seven gelinler tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

 

En Şık Gelinlikler

2015 Yaz Modası En Şık Gelinlik Modelleri - modatarz.net - 2

2015 yazında vitrinlerde yerini alan ve şıklık yarışına girmiş olan gelinlik modelleri arasında;

  • Mini gelinlik modelleri
  • Straplez gelinlik modelleri
  • Tamamen saten kumaştan tasarlanmış gelinlik modelleri
  • Kayık yaka gelinlik modelleri
  • Renkli dantel detaylar ile süslenmiş gelinlik modelleri yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git