2015 – 2016 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri2015 –  2016 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri
13 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 15.119 kez okundu.

Gelin olmak bilindiği gibi tüm genç kızların hayalidir. Her genç kız gelinliği sevdiği adam için giymek ister ve o günün çok özel olmasını, geçmesini hayal eder. Bu yüzden de seçeceği her şeyin birbiri ile uyumlu olması gerekecektir. Gelinlik denince ilk akla gelen kavram tabii ki kabarık modeldir. Kabarık yani prenses gelinlikler her bayanın hoşuna giden bir modeldir. Prenses gelinliklerin eteğinin uzunluğu aynı boyda ve aynı oranda kabarıklıktadır. Bu yüzden de ismi prenses olarak kalmıştır. Peki, bu gelinliğin tamamlanması nasıl yapılmalıdır?

Prenses gelinliklerin açık olan modellerinde, kombini zengin takı çerçevesi ile oldukça geniş ve renkli tutulabilmektedir. Giyim sektöründeki tesettür giyim darlığı gelinlikleri de etkilediğinden tesettür prenses gelinliklerin kombinlenmesi açık gelinliklere göre daha sade kalabilmektedir. Tabii ki doğru kombin önerileri ile bu sadeliği tam bir renk cümbüşüne dönüştürmek kolay olacaktır. Bunun için yapılması gerekenler gelinliği tamamlayan parçaları doğru renkte seçmektir.

Prenses Gelinlik Kombini

Prenses gelinlikler kemerli olabilmektedir. Kemeri olmayan bir prenses gelinlik seçmişseniz arkasına uzun pembe bir kurdele seçebilirsiniz. Bu kurdelenin pembe, mor, kımızı olması tabii ki size bağlıdır. Ayakkabılarınızda da kurdele / kemer rengiyle aynı renk bir ayakkabı seçerseniz kombin tamamlanır. El çiçeğiniz de kurdele ya da kemer ile aynı renk çiçeklerin içerisine serpiştirildiği bir buket olarak seçilmelidir.

2015 -  2016 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri  - www.modatarz.net -16 2015 -  2016 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri  - www.modatarz.net -9

Etiketler:

2015 – 2016 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sitemizde Bulunan Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri Satışı Çok Yakında Başlıyor. Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri Sürekli Güncellenecektir

Sayfa başına git