Yeni Erkek Şort ModelleriYeni Erkek Şort Modelleri
25 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.102 kez okundu.

Yeni Erkek Şort Modelleri

Günümüzde hanımlar kadar modaya ilgi duyan erkekleri tasarımcılar arasında da görmek mümkün. Hem kadın hem de erkek modasının nabzını tutan ünlü tasarımcıların onlarcası erkek tasarımcılardan oluşuyor. Bu durum da erkek modasının günden güne gelişmesine katkı sağlıyor.

erkek_sort_modelleri_modatarz_net

 

Erkek Modasında Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Erkek modacıların tasarımcılar arasında yerini almasından bu yana erkek modası hızla gelişiyor. Bu hızlı değişimde sabit kalan tek detaysa erkeklerin rahatlığından asla taviz vermeyişi oluyor.

Rahatlıklarından taviz vermeden şık olmayı başaran erkekler kıyafetleri ile asi bir görüntü çizerken karşı konulmaz bir çekiciliğe de sahip oluyorlar.

Erkek Modasında En Rahat Parça Şortlar

Erkek modası denilince ilk akla gelen detay rahatlık ve şıklığın bir arada olması oluyor. Erkekler arasında yapılan anket sonuçları gösteriyor ki modayı takip eden erkekler en çok şort tasarımlarını beğeniyorlar. Bunun sebebinin de yaz sıcaklarında rahatlıklarından ödün vermeden şık olabildikleri olduğunu ekliyorlar.

Çok Satan Erkek Şort Modelleri

Önümüzde ki yaz aylarında vitrinlerde yerini alan erkek şort modelleri arasında çok satan modeller ünlü tasarımcıların imzalarını taşıyor. Modayı yakından takip eden erkekler tarafından en çok satın alınan erkek şort modelleri arasında;

  • Yırtık detaylı kot erkek şortları
  • Pöti kare desenli erkek şortları
  • Etnik desenli erkek şortları
  • Havaii desenli erkek şortları
  • Marine tarzı erkek şortları
  • Taşlanmış görünümlü erkek şortları yer alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git