2015 Sonbahar Erkek Modası ve Kıyafet Modelleri2015 Sonbahar Erkek Modası ve Kıyafet Modelleri
17 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.901 kez okundu.

Havalar soğumaya başladı. Erkek modasında yer alan dalgalanmalar ile kadınların aksesuarlarının benzerlik taşıdığının altını çizebiliriz. Bu sene kış aylarında askeri yeşili daha sık görmeye hazırlanın aynı zamanda sadece erkek modası açısından değil, bu durum saç kesimleri ve aksesuar tercihinde bile ön plana çıkıyor.

Erkekler açısından aynı zaman 60ların ön plana çıktığı bir dönemden geçiyoruz. Sonbahar aylarında gangster modasının ön plana çıktığı günlerin bizleri beklediği bilinmektedir. Ayrıcalıklı bir şekilde bu seçeneklerden yararlanmak ve erkek modası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ocak ayını beklemek zorunda kalabiliriz. Şimdilik ön plana çıkan durum kesinlikle askeri ve nefti yeşilin ön plana çıktığını bir kez daha hatırlatmakta fayda görüyoruz.Bunlara ek olarakta bogazlı kazak ve örgü kazaklarda son zamanların revaçta ürünleri dönemsel degişiklik gösteren ürünlerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin!

2015 Sonbahar Erkek Modası ve Kıyafet Modelleri  - www.modatarz.net -32 2015 Sonbahar Erkek Modası ve Kıyafet Modelleri  - www.modatarz.net -31

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git