2015 Mavi Damatlık Modelleri2015 Mavi Damatlık Modelleri
21 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 11.517 kez okundu.

Günümüz modern zamanında damatlıklar, gelinlikler eskisi gibi belli kaidelere uygun olarak tasarlanmamaya devam ediyor. Tasarımcıların geniş hayal dünyasının gelinlik ve damatlıklara da yansıması ile oldukça renkli görüntüler ortaya çıkıyor. Bu renkli görüntülerden bir tanesi de mavi damatlıklardır. Maskülen bir tarz istiyorsanız; klasik siyah smokinlerden uzak kalmalısınız. Mavinin tüm tonlarından bulabileceğiniz şık damatlık modellerini doğru kombinlerseniz; düğünde modaya uygun olabilir ve tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Mavi Damatlıkları Kimler Tercih Edebilir?

2015 Mavi Damatlık Modelleri - www.modatarz.net - 27

Doğru tonu bulduktan sonra her erkek mavi damatlık modellerini tercih edebilir. Sarışın ya da kumral olanlar açık mavi tonlarından tercihlerini yapabilir ve kombini beyazlarla tamamlayabilirler. Esmer olanlar daha koyu mavi tonlarından tercih etmelidirler. Koyu mavi tonlarını ise kırık beyaz ya da hafif bej tonları ile kullanabilirsiniz.

Mavi Damatlıklar Nasıl Kombinlenir?

2015 Mavi Damatlık Modelleri - www.modatarz.net - 15

Mavi damatlıklar da diğer tüm damatlıklar gibi papyon ya da kravat kullanılarak kombinlenebilir. Takım ile aynı renkte papyonlar ya da kravatlar tercih edebileceğiniz gibi bej ya da farklı mavi tonlarını da tercih edebilirsiniz. Mavi damatlık modellerinde de diğer damatlıklarda olduğu gibi yelekli modeller, kuşaklı modeller bulunmaktadır. Yelekli modellerde genellikle beyaz gömlek tercih etmelisiniz ama başka bir aksesuar kullanmayacaksanız; takımın mavisinin tonlarında gömlekler de tercih edebilirsiniz. Ayakkabı konusunda mavi takım olunca kısıtlanacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Siyah, kahverengi, lacivert ve bej ayakkabılar kullanabilirsiniz.

Etiketler:

2015 Mavi Damatlık Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. konya düğün salonları diyor ki:

    Açık mavi çok güzel ama benim boyum kısa sırıtır mı üstümde? Klasik siyaha yönelmek istemiyorum.

Sayfa başına git