2015 İlkbahar Modası Kareli Erkek Gömlek Modelleri2015 İlkbahar Modası Kareli Erkek Gömlek Modelleri
12 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 3.365 kez okundu.

Kimilerince ekose deseni olarak bilinen kareli gömlekler, her sezon sıklıkla kullanılan çeşitlerden bir tanesi. 2015 ilkbahar sezonunda da aynı şekilde özellikle de erkek gömlek modellerinde sık sık tercih edilmiş. Birçok markanın erkek gömlek modellerinde yerini alan ekose deseninin baharın temasına uygun cıvıl cıvıl renklerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kareli Gömleklerin Çeşitleri

2015 İlkbahar Modası Kareli Erkek Gömlek Modelleri  -13- www.modatarz.net -

Bu ilkbahar, erkek gömleklerine hâkim olan kareli desenler, birbirinden oldukça farklı. Kareli gömleklerin minik kareli olanlarını, iri olanlarını, asimetrik kesimli olanlarını görebilirsiniz. Kareli gömlekler de bu sezon sıklıkla göreceğiniz solma stili de bu sezon çok moda. Solma stilinde gömlek koyu tondan açık tona doğru ya da açık tondan koyu tona doğru soldurulmuş gibi bir görünüme sahip. Sezonun kareli gömlek modellerinde renk olarak lacivert ve mavi tonları hâkim. Bunun dışında kırmızı, mint yeşili, gri ve sarı gibi renklerle hazırlanan çizgiler de görmeniz mümkün. Kimi modellerin de ise tek ya da çift göğüs cebi detayları yer alıyor. Bunun dışında yaka kısmında farklı renkler kullanılan modeller de klasik kareli gömleklerden farklı denebilir. Kareli erkek gömleklerini bu sezon hemen her mağazada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kareli Gömlekleri Kombinleme

2015 İlkbahar Modası Kareli Erkek Gömlek Modelleri  -14- www.modatarz.net -

Kareli gömlekleri birçok pantolon modeliyle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Hem spor giyim tarzı için hem klasik tarzlar için uygun bir gömlek modelidir. Kareli gömlek bu sezon çoğunlukla sade olarak tasarlanmış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git