2015 İlkbahar Modası Erkek Jean Pantolon Modelleri2015 İlkbahar Modası Erkek Jean Pantolon Modelleri
28 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.333 kez okundu.

Jean pantolonları her türde kombinin kurtarıcı parçalarıdır. Erkeklerin günlük hayatta daha çok tercih ettiği kot pantolonlar, 2015 yılının ilkbahar sezonunda oldukça moda. Özellikle dar paçalı olan modellerinin moda olduğu bu sezon jean pantolonlar daraldıkça daralıyor. Bu sezon jean pantolonlar, boru paça ya da dar paça kalıbında hazırlandı ve kreasyon sunumları yapıldı. Renk olarak ise kısıtlama söz konusu değil. Bu sezon jean pantolonların her rengini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Jean Pantolon Kombinleme

Erkek Jean Pantolon Modelleri  - www.modatarz.net -13

Jean pantolonları, kıyafetlerin birçoğuyla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kombini yaparken dikkat etmeniz gereken gideceğiniz mekânın durumu ve parçaların birbiriyle uyumu olmalıdır. Koyu renk jean pantolonlarla açık renklerdeki özellikle beyaz renkteki üstleri kullanabilirsiniz. Mavi tonlarındaki jean pantolonlarla rengârenk bluzları, hırkaları tercih edebilirsiniz. Açık mavi ya da buz mavisi jeanlerde açık renk bluzlar şık duracaktır ama kontrast renkteki lacivert ve siyah tonları daha uygundur.

Jean Pantolonla Ayakkabı Tercihi

Erkek Jean Pantolon Modelleri  - www.modatarz.net -15

Jean pantolonlarla ayakkabı seçimi yaparken kombinin genel havasını temel almalısınız. Eğer spor bir tarzdaysanız; converse, spor gibi ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Klasik tarzlarda, aşırı klasiğe kaçmayacak tarzdaki ayakkabılar uygun olacaktır. Renk olarak ise kendinizi kısıtlamanıza hiç gerek yok. Koyu renk jeanlerde açık renk, açık renk jeanlerde koyu renk ayakkabılar kullanılabilir. Yine de uyumlu olsun isterseniz; seçtiğiniz üst giyim ürününün rengini baz alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git