Yaz Aylarına Uygun Balkon Dekorasyonu FikirleriYaz Aylarına Uygun Balkon Dekorasyonu Fikirleri
1 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.709 kez okundu.

Yaz aylarının gelmesi ile kıyafetlerde yapılan renk ve tarz değişiklikleri evlerde de etkisini hissettiriyor. Kışın ağır ve koyu renkli aksesuarlarının kaldırılarak daha canlı renklerin hâkim olduğu ferah görünüm veren dekoratif eşyalar yerlerin koyulmaya başlandı.

Yaz Aylarına Uygun Balkon Dekorasyonu Fikirleri  - modatarz.net -21

Evin Her Köşesinde Yaz Etkisi

Yaz aylarının gelmesi ile kıyafetlerde olduğu gibi ev eşyalarında da kışlık detaylar ortadan kaldırılıp sandıklara saklanmaya başlandı. Kışlık detayların boşalan yerlerini ise ferah yazlık detaylar almaya başladı.

Yaz denildiğinde akla gelen iki şey gökyüzü ve deniz oluyor. Haliyle en net çağrışım yapılan renk de mavi ve tonları oluyor.

Mavinin tonlarını kullanarak evinizin her köşesinde yaz etkisini hissettirmek mümkün oluyor.

 Yaz Aylarına Uygun Balkon Dekorasyonu Fikirleri  - modatarz.net -18

Balkonlar Da Evlerin Parçası

Dekorasyonla ilgili bir değişiklik yapılırken her zaman atlanan detay balkonların dekorasyonu olmakta. Evlerin bir parçası olarak nedense görülmeyen balkonlar dekor konseptine katıldığında evdeki havanın daha köklü değiştiğine şahit olacaksınız.

Sizler de mevsim geçişlerinde dekor değişikliği yapmak istiyorsanız salonunuz ve balkonunuzun dekorunu değiştirmekle işe başlayabilirsiniz. Mevsime uygun sezon renkleri ile yapacağınız dekor değişiklikleri sayesinde harika etkiler bırakan bir ev ortamına kavuşmanız mümkün olacaktır.

Yaz Aylarına Uygun Balkon Dekorasyonu Fikirleri  - modatarz.net -23

Balkonlarda Yaz Dekorasyonu

Balkonlar için yaz dekorasyonunda da kullanılması gereken mavinin tüm tonları olmaktadır. Bununla birlikte mavi tonları ile kullanılacak soğuk renkler ortama çok daha etkili bir imaj çizebilecektir.

Balkon mobilyalarınızın tahta ya metal aksamlarını akça ağaç rengine boyadıktan sonra minderleri de mavi donlarında değiştirdiğinizde balkonunuzun havasının nasıl değiştiğine şahit olacaksınız.

Çiçekler ile renklendireceğiniz balkonunuzda serin yaz geceleri daha keyifli geçecektir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git