Erkek Çocuklar İçin Zincirli PantolonlarErkek Çocuklar İçin Zincirli Pantolonlar
1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.279 kez okundu.

Değişik tarzda giyinmeyi seven erkek çocuklarının tercih ettiği zincirli pantolonlar, kot kumaşından veya şalvar kesim modellerinde üretilmektedir. Arka ve ön ceplerinde zincir kullanılan bu pantolonların, yırtık bölümlerinde zincir kullanılan modelleri de vardır. Düz, açık renk penye bluzlar ve kareli gömlekler ile giyilen bu pantolonlar, kullanılan zincirler sayesinde değişik ve şık bir görüntü oluşturacaktır. Belinde kemer yerine zincir kullanılan modelleri de bulunmaktadır. Düğün, bayram gibi özel günlerde erkek çocukların kullanması için üretilen zincirli pantolonlar, standart giysi seçeneği bulunan erkek çocuklara değişik bir alternatif olarak ortaya çıkar.

Erkek Çocuklar İçin Zincirli Pantolonlar- www.modatarz.net - 1

Cepleri Zincirli Kot Pantolonlar

Yan ceplerinin üzerine birkaç kat zincir sallandırılan bu pantolonlar, oldukça gösterişli olduğu için açık renklerde gömlek veya sweatshirt ile kullanılmaktadır. Erkek çocuklarının severek kullandığı bu pantolonlar eski saat kösteklerini anımsatır. Arka ceplerine zincir yerleştirilen modelleri bulunmaktadır.

Beli Zincirli Kot Pantolonlar

Siyah veya mavi kot kumaşlardan üretilen bu pantolonların,beline kemer yerine zincirkullanılır. Kalın ve aşağı doğru sallanan bu zincirler, normal kot pantolona değişik bir görüntü katacaktır.

Dizleri Zincirli Kot Pantolonlar

Son iki yıldır bayan ve erkek spor giyiminde kullanılan yırtık pantolonlar, çocuk giysilerinde de kullanılmaya başlamıştır. Renkli veya düz kot kumaşlarında kullanılan yırtıklar, ince zincirler ile kapatılmaktadır. Salaş giyim olarak bilinen bu tarz, 2015 yılında çocuk giysilerinde de görülmeye başlamıştır. Altına giyilen düz renk spor ayakkabılar ile değişik bir tarz yaratmaktadır.

Erkek Çocuklar İçin Zincirli Pantolonlar - www.modatarz.net

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git