2016 Yaz Modası Babet Modelleri

2016 Yaz Modası Babet Modelleri
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.172 kez okundu.

2016 yaz modası babet modelleri Hanımların kıyafet kombinlerin de en çok dikkat ettiği parçalardan biri de babet ayakkabılar. Babetlerin kıyafet ile çizilen tarza uygunluğunun önemi kadar çanta ve aksesuarlar ile bütünlüğü de bir o kadar önemli.2016-Yaz-Modası-Babet-Modelleri-www.modatarz.net-100

Başarılı Kombinlerin Anahtarı Ayakkabılar

Bir çok kadın kıyafet kombinlerine öncelikle giymek istedikleri ayakkabıyı seçerek başladıklarını söylüyor. Bu şekilde hangi kıyafet ve çantayı kullanacaklarına da daha rahat karar verdiklerini söyleyen kadınlar başarılı kombinler oluşturmanın anahtarının ilk önce ayakkabı seçmek olduğunu belirtiyor.

Bu kuralı uygulayan kişiler de ayakkabı seçerek başlanan kombinlerin daha rahat yapıldığını doğruluyor.

 

2016-babet-modelleri-modatarz-net

Ayakkabı Seçiminde Önemli Noktalar

Kombinleri kolayca yapmanın anahtarı ayakkabı seçmek ancak doğru ayakkabıyı seçmenin öneminin de altı çizilmesi gerekiyor. Yalnızca model ve renge göre ayakkabı seçmek doğru olmayabiliyor. Çok yüksek topuklu ayakkabılar ayak konforunu bozuk ufak yaralanmalara sebep olabiliyor.

Yüksek topuklu ayakkabıların riskli olması nedeniyle de ayakkabı tasarımcıları düz taban rahatlığını şık tasarımlar ile buluşturarak yepyeni babet modelleri tasarlıyor. Topuklu ayakkabılar ile şıklık yarışına giren babet modelleri bu sezon da kadınların aklını çeliyor.

En Sevilen Babet Modelleri

2016 yaz ayları için tasarlanan babet modellerinin çeşitliliği baş döndürüyor. Yüzlerce modelin karşımıza çıktı babet modellerinde en çok tercih edilen babet modelleri arasında;

  • Tamamı dantelden oluşan babet modelleri
  • Sivri burunlu babet modelleri
  • Dolgu tabanlı parlak babet modelleri
  • Pastel renkli babet modelleri
  • Bilekten bantlı babet modelleri
  • Pullu babet modelleri yer alıyor.
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.172 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git