2015 Yaz Modası Sandalet Modelleri2015 Yaz Modası Sandalet Modelleri
18 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.358 kez okundu.

Sıcak havaların kendini hissettirmesiyle bütün tasarımlarda olduğu gibi ayakkabı tasarımlarında da ferah modeller vitrinlerde yerlerini almaya başladı. Ayakkabı modellerinin en ferah seçeneği olan sandaletler ise rahatlıkları dolayısıyla en çok tercih edilen yazlık ayakkabıların başında gelmekte.

 2015 Yaz Modası

2015 Yaz Modası Sandalet Modelleri - www.modatarz.net -10

Yaz aylarının her daim kullanılan parçası sandaletler;havaların ısınması ile birlikte kışlık ayakkabılar ile yer değiştirerek kolay ulaşılabilecek raflarda yerlerini aldılar.

Yaz aylarının gelmesi ile hem hanımlar hem de beyler için gar dolap hareketliliği de başlamış oldu. Bu hareketlilikte iki taraf için de en çok heyecan duyulan parçalar sandaletler oluyor.

 Sandaletlerde Konfor İlk Şart

2015 Yaz Modası Sandalet Modelleri - www.modatarz.net -8

Dümdüz sandaletler ilk giyildiklerinde rahat hissettirseler de bir süre yüründüğünde ayak bileklerini ve bacak arka kaslarını zorlayıcı etkiler bırakmakta. Bu yönü ile profesyonel tasarımların düz sandaletlerini kullanmak önemli görünüyor.

Profesyonel ayakkabı markaları her modelinde ayak sağlığını da destekleyici unsurları göz önünde bulundurarak üretimler yapmakta. Bu sayede hem modadan geri kalmamış hem de sağlığınızdan ödün vermemiş oluyorsunuz.

 Çok Sevilen Sandaletler

2015 Yaz Modası Sandalet Modelleri - www.modatarz.net -13

Her yaz olduğu gibi 2015 yaz aylarında da sandalet modellerinde en çok çeşitlilik kadınlar için tasarlanmış sandalet modellerinde. Rengârenk sandaletler arasında en çok sevilen sandalet modelleri;

  • Taşlı sandalet modelleri
  • Parmak arası bilekten bağlı sandalet modelleri
  • Pullu sandalet modelleri
  • Zımba detaylı sandalet modelleri
  • Savaşçı kadın tarzı yansıtan sandalet modelleri şeklinde sıralanıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git