2015 Modası İnci Takı Modası2015 Modası İnci Takı Modası
27 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.639 kez okundu.

Takılar kadınlar için her zaman etkili aksesuarlar olmuşlardır. En sadece ve hareketsiz kıyafet kombininde dahi takıların etkisi ile görünümünüzü değiştirmek mümkündür. Bu yönüyle takılar kadınlar için güzellik simgesi olmasından öte vazgeçilmez parçalar haline gelmiştir.

 

Takıların Kombinlerdeki Etkisi

2015 Modası İnci Takı Modası - www.modatarz.net -11

Takıların kombinlerdeki etkisi yadsınacak türden değildir. En sade elbisenin ya da kıyafet kombinin bile havasını değiştirebilen detay takılardır. Siyah dümdüz bir elbiseye pırıltılı bir takı ile kombin yapıldığında çok şık bir görünüm çizebilirsiniz. Ancak bohem takılar kullandığınızda da spor şık bir görünüm çizersiniz.

Elbise aynıdır ama takıların etkisi ile havanızı değiştirmek an meselesidir.

 

2015  Modasında En Sevilen Detaylar

2015 Modası İnci Takı Modası - www.modatarz.net -2

 

2015 yaz modasında kıyafet detaylarında sıkça gördüğümüz parçalardan biri inciler. İnci detaylar ayakkabılar, gömlekler, takılar, telefon aksesuarları, çantalar ve tokalarda yer bulabiliyor.

İncinin saflığı ve masumiyeti temsil etmesi aynı zamanda parlaklığı ile çok şık bir görüntü çizmesi sebebi ile en çok tercih edilen detay olması da kaçınılmaz oluyor.

 

İnci Takı Modelleri

Takıların etkili dünyasında yerini alan inci takı modelleri modası hiçbir dönem geçmeyen türden aksesuarlar. Bu şık aksesuarların 2015 yaz aylarında en çok kullanılan modelleri arasında;

  • Dantel detaylı inci takılar
  • Renkli inci takılar
  • Siyah inci takılar
  • Pırlanta detaylı inci takılar
  • Tasma inci kolyeler
  • Örme tarz Osmanlı tarzı inci takılar yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git