2015 İlkbahar Modası Büyük Saat Modelleri2015 İlkbahar Modası Büyük Saat Modelleri
21 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.318 kez okundu.

Bayan, erkek, genç, yaşlı, her yaştaki insanın kullandığı saatlerin, son yıllarda büyük kadranlı modelleri oldukça modadır. Klasik rakamlı ve dijital saatlerin; altın, gümüş, bakır renkli metal kolçakları ve yuvarlak, dikdörtgen, kare kadranlı modelleri mevcuttur. Deri kolçaklarda ise birkaç kat dolanmalı deri modelleri 2015 yılında çok fazla tercih edilmektedir.

2015 İlkbahar Modası Erkek Büyük Saat Modelleri

Erkek Büyük Saat Modelleri  - www.modatarz.net -12 Erkek Büyük Saat Modelleri  - www.modatarz.net -10

Özellikle gençlerin çok fazla kullandığı büyük saatler, altın ve gümüş renginde metal kolçakları ile dikkat çeker. Birçok ünlü markanın tasarladığı saatlerin, içi takvim ve kronometre yerleştirilerek dizayn edilmiş modelleri mevcuttur. Deri kolçaklı saatlerin de çok kullanıldığı 2015 İlkbaharında, koyu ve açık kahve, siyah renkli kolçaklar en çok tercih edilen modeller arasındadır.

2015 İlkbahar Modası Bayan Büyük Saat Modelleri

Kadın Büyük Saat Modelleri  - www.modatarz.net -7 Kadın Büyük Saat Modelleri  - www.modatarz.net -2

Bayan saatlerinde deri, birkaç kat kolçaklar dikkat çekmektedir. Bilezik havası veren kat kat deri kolçaklara metaller ile desen verilmektedir. Tamamı renkli ve değişik desenli modelleri mevcuttur. Metal kolçaklarda ise altın ve gümüş metallerin yanı sıra bakır rengi metal kolçaklar 2015 ilkbahar modasında çok fazla kullanılmaktadır. Saatlerin ekranı değişik renklerde ve desenlerde olabilir. Metal kolçaklarda sık kullanılan beyaz ve siyah ekrana bu yıl mavi, pembe veya kolçaktaki metalin aynı rengi verilerek tasarlanan modelleri vardır. Abartılı takıların moda olduğu 2015 ilkbaharında bu gösterişli saatler tek takılabileceği gibi yanında deri vemetal bileklikler ile kullanılabilir.

2015 İlkbahar Modası Çocuk Büyük Saat Modelleri

Çocuk  Büyük Saat Modelleri  - www.modatarz.net -2 Çocuk  Büyük Saat Modelleri  - www.modatarz.net -3

Çocuklar ve gençler daha çok plastik kolçaklı saatler kullanırlar. Erkek çocuklarının kullandığı mavi, bordo, lacivert, turuncu plastik kolçaklar ve kız çocuklarının kullandığı kırmızı, yeşil, sarı, mor renklerde kolçaklarındijital ve klasik modelleri mevcuttur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git