2015 Taş İşlemeli Abiye Elbise Modelleri2015 Taş İşlemeli  Abiye Elbise Modelleri
27 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 12.971 kez okundu.

Taş işlemeler, bayanların abiyede görmekten çok zevk aldıkları modellerdir. Bu yüzden üretilen birçok abiye de taşın yoğun etkisi görülmektedir. Bazen üst kısmın tamamen taş işleme olduğu bir abiye, bazen taşın eteklere serpildiği bir abiye, bazen de taş askılara sahip olan bir abiye oldukça dikkat çekmektedir. Bu abiye modellerinde önemli olan vücut şekline uygun bir abiye seçimi yapabilmektir.

Straplez Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Straplez Taş İşlemeli Abiye Modelleri  - www.modatarz.net -25

Straplez taş işlemeli abiyeler, dar ya da geniş omuzlu her türlü bayanın kullanabileceği bir modeldir. Bu abiye modelinde bazen tüm elbisenin taş işlemeli olduğu göze çarpmaktadır. Genelde bu elbise uzun ve etek kısmına doğru azalan bir taş işlemesine sahiptir. Bazen de taşlı olan kısın yalnızca göğüs bölgesidir, bundan sonra etek kabararak açılmakta ve tamamen tülden oluşmaktadır.

Taş Askılı Abiye modelleri

Taş Askılı Abiye Modelleri  - www.modatarz.net -12

Taş askılı abiyelerde genelde tüm elbise düz bir kumaştan üretilmiştir. Elbisenin askısı tamamen taştır ve taş yalnızca askıda kullanılmıştır. Bu abiyeler hem kilolu hem de zayıf bayanlarca tercih edilebilecektir.

Taş İşlemeli Transparan Abiye Modelleri

Taş İşlemeli Transparan Abiye Modelleri  - www.modatarz.net -23

Taş İşlemeli Transparan abiyeler genelde düzgün fizikli ve orantılı kilodaki bayanlarca tercih edilecek bir formdadır. Çünkü transparan kusurları örtmede neredeyse hiç etkili olmayan bir kumaştır. Transparan olan elbiselerde taş işlemeler daha çok göğüs bölgesinde ve kalça hizasında yoğundur. Taşların bu alanlarda adeta bir kumaş gibi vücudu örttüğü gözlenebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git