2014 – 2015 İpekyol Abiye Modelleri2014 – 2015 İpekyol Abiye Modelleri
1 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 15.888 kez okundu.

Özel gecelerde ve düğün gibi özel zamanlarda tercih edilen abiye seçenekleri oldukça dikkat çekiyorlar. Zarif bir tarz ile birlikte son derece farklı olan İpekyol abiye modelleri birçok bayan için oldukça doğru bir tercih gibi duruyor. Genel olarak dekolteler oldukça ince bir çizgide belirlenmiş. Sırt dekolteleri gibi seçenekler tül detayı ile daha zarif ve daha az dikkat çekici bir şekilde tasarlanmış gibi duruyor.

Tabii ki de gideceğiniz özel gün ya da geceye uygun bir şekilde incelemeler yapmalısınız. Örneğin İpekyol abiye modelleri arasında araştırmalar yaptığınız zaman özel gecelere uygun modellere denk gelebiliyoruz. Bazı modeller tamamen küçük kırık parlak taşlar ile birlikte tasarlanmış olan seçenekler arasında yer alıyorlar. Bunun dışında her yaş için farklı renklerde olan tasarımlar arasından bir karar verebilirsiniz.

Renk tercihleri arasında bir inceleme yaptığımız zaman İpekyol abiye modelleri arasında kırmızı gibi iddialı renklere de denk geliyoruz. Genel olarak tek renk ürünlerden ziyade iki renk seçeneklere de denk gelebiliyoruz. Örneğin etek kısmı siyah ve üst kısmı farklı desenler ile süslenmiş olan modeller son derece farklı duruyorlar. Sıradan dekoltelerin yerini bambaşka ince çizgiler ile kesilmiş dekolteler alıyor. Oldukça şık ve farklı bir tarz olan modeller tüm dikkatleri toplayacak kadar sade bir şıklık ile karşımıza çıkıyorlar. Tabii ki de markanın her zaman kullandığı dantel detaylarına da denk geliyoruz.

 

2014 – 2015 İpekyol Abiye Modelleri  - www.modatarz.net -25

2014 – 2015 İpekyol Abiye Modelleri  - www.modatarz.net -19

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git